Now Reading
Trendy w modzie jesień/zima 2017
0

Trendy w modzie jesień/zima 2017

Trendy w modzie jesień/zima 2017. Mam fart, bo właśnie wyczytałam, że w tym sezonie na wybiegach królują sukienki w gwiazdy i planety! Mój Gabi – największy fan kosmosu ever, będzie wniebowzięty;-) A tak całkiem poważnie to moda modą – zawsze śledziłam obowiązujące trendy, ale nigdy ślepo za nią nie podążałam. Uważam, że najważniejsze to mieć na siebie pomysł i czuć się dobrze w tym, co się nosi. Osobiście lubię bawić się i eksperymentować z modą, ale mój styl najbardziej określić można jako boho! Tymczasem koniec tego gadu-gadu… Oto top 10 trendów w tym sezonie! Co Wy na to?

1. Kożuch i puchówki! Kurtki puchowe okrzyknięto najmodniejszymi w zeszłym sezonie i ten trend utrzymuje się również w tym roku. Z kolei kożuch to świetna alternatywa na wyjście np. do wieczorowej sukienki czy stylizacji everyday. Pojawiły się na wybiegach Balmain, Chloe czy Saint Laurenta.

Nasze znaleźisko… Puchowe plecaki Corvet!

WsteczStrona 1 / 9Dalej
What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
50%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
50%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.

Leave a Response

*