Ćwiczenia
Now Reading
Trening mięśni ud – wideo ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie
2

Trening mięśni ud – wideo ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie
Tym razem trening na uda, prowadzony przez niezawodną Patrycję. Doświadczona w pracy z mamami instruktorka fitness proponuje krótki, ale skuteczny sposób na silne mięśnie ud. Wykonuj je co najmniej trzy razy w tygodniu w trakcie ciąży. Są również idealne jako ćwiczenia na powrót do formy po ciąży, po połogu, kiedy twoje ciało jest zmęczone, rozleniwione i nie ma jeszcze siły na ciężki trening. Dzięki temu zestawowi ćwiczeń dla kobiet w ciąży i po porodzie uda będą twoją dumą! Dzięki specjalnie opracowanemu treningowi, ćwiczenia są bezpieczne i dostosowane do każdego trymestru ciąży.

Trening mięśni ud – wideo ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie
Przed ćwiczeniami w ciąży – każdym treningiem – nie zapomnij o rozgrzewce! Znajdziesz ją w menu na górze. Rozgrzewka z Patrycją w formie wideo jest tutaj.
Jeśli jesteś w pierwszym trymestrze, pamiętaj, że możesz ćwiczyć tylko w sytuacji, w której byłaś aktywne przed ciążą. W przeciwnym wypadku zacznij aktywność fizyczną dopiero w drugim trymestrze ciąży.


Patrycja Olejarczyk jest od kilku lat instruktorem sportu ze specjalizacją fitness. Szczególną sympatią darzy energiczne i intensywne treningi kardio. Patrycja prowadzi gimnastykę z kobietami w ciąży. Szczególnie lubi proste, mocne TBC, szalony i szybki STEP lub Fat Burning, a ukojenie duszy i umysłu osiąga na pilatesie. Na koncie ma udział w wielu szkoleniach fitnessowych oraz konwencjach.

What's your reaction?
Interesujące
13%
Pozytywne
21%
Ważne
42%
Zaskakujące
4%
Niezbędne
8%
Trudne
8%
Łatwe
4%
About The Author
Patrycja Olejarczyk
Patrycja Olejarczyk
Założycielka i właścicielka Klubu "SportowaAkademia.pl", absolwentka Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie na kierunku wychowanie fizyczne, instruktor fitness i nowoczesnych form gimnastyki i tańca, studentka Polish Fitness Academy, instruktor gimnastyki korekcyjnej, narciarstwa i pływania, nauczyciel wychowania fizycznego, menedżer sportu, dietetyk sportowy. Jestem osobą, dla której sport jest nieodłącznym elementem życia - pasją, którą chciałabym zarazić innych. Na co dzień pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej w warszawskich przedszkolach oraz jako instruktor fitness w wielu renomowanych klubach. Szczególną sympatią darzę energiczne i intensywne treningi cardio, w których się spełniam łącząc na nich wszystko co kocham: muzykę, taniec i rozwój własnych możliwości poprzez duży wysiłek fizyczny! Nie straszna mi żadna forma, prowadzę od aqua aerobicu, przez step, TMt, taniec do pilates, gimnastykę z kobietami w ciąży i zdrowy kręgosłup. Na koncie mam udział w wielu szkoleniach fitness oraz konwencjach Reebok. Od października 2013 r. rozpoczęłam specjalizację w dziedzinie dietetyki sportowej.
2 Comments
  • Patrycja
    15/02/2016 at 11:27

    witam czy przy ćwiczeniach na uda w 1 trymestrze wyszczuple je?? zależy mi by wyszczuplić uda ujedrnic poslabki i poprawić wygląd ramian przed ciaza jak i do 4 tygodnia cwiczylam na orbitreku i wykonywałam rozne ćwiczenia z mel b dość ciężkie lecz brzuszek zaczyna się uwidaczniać i jak czytałam na miesnie proste cwiczyc niemozna… zależy mi na poprawie wyglądu ud zwłaszcza wewetrznej stronie posladkow oraz ramion by po ciąży czuc się atrakcyjna jest to moja 3 ciaza lecz po drugiej niestety mój wygląd nieco bardziej się zmienil. pozdrawiam

  • ilona
    25/09/2016 at 17:26

    Czy zamiast pilki można użyć agrafki/motylka? (dla kobiet ciężarnych)

Leave a Response

*