Ćwiczenia
Now Reading
Trening na ból pleców po porodzie
0

Trening na ból pleców po porodzie
Ból pleców towarzyszy mamie nie tylko w ciąży, często ta dolegliwość pozostaje jeszcze po porodzie. Skąd to się bierze? Skoro nie mamy już obciążenia w postaci rosnącego brzucha? Często o pomoc woła nasza postawa. Dlatego trening na ból pleców po porodzie powinien być jednym z głównych treningów jakie wykonuje młoda mama.
Po co ci trening na ból pleców po porodzie? Po to, żeby poprawić twoją postawę ciała, aby „naprawić” przykurcze, które powstały w trakcie ciąży i rozluźnić pospinane mięśnie.

Powodzenia!

What's your reaction?
Interesujące
13%
Pozytywne
13%
Ważne
13%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
25%
Trudne
0%
Łatwe
38%
About The Author
Monika Cywińska
Monika Cywińska
Monika Cywińska to mama 2,5 letniej Alicji i 5 miesięcznego Tymka. Od zawsze uprawiała sport. Jako nastolatka zdobywała medale w szermierce dziewcząt. Z wykształcenia jest biologiem, pasjonatką profilaktyki zdrowia człowieka. Gdy dowiedziała się, ze jest w ciąży, postanowiła rzucić pracę w biurze i zająć się trenowaniem innych ciężarnych mam. Od 3 lat prowadzi w Warszawie zajęcia wg. swojego autorskiego programu MAMAFIT - ĆWICZENIA DLA KOBIET W CIĄŻY I MAM MALUCHÓW. Owocem tych spotkań podczas wspólnych treningów jest stworzenie strony e-mamafit.pl oraz kursu internetowego DOMOWY TRENING DLA KOBIET W CIĄŻY – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DZIDZIUŚ. Strona powstała z potrzeby dzielenia się doświadczeniami z życia ćwiczącej mamy oraz wiedzą dotyczącą aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie. 

Leave a Response

*