Ćwiczenia
Now Reading
Trening na ból pleców w ciąży
2

Trening na ból pleców w ciąży
Ciąża to czas kiedy nasz kręgosłup musi wiele znieść. Obciążenie, które wzrasta z każdym miesiącem, pod koniec ciąży, głównie w odcinku lędźwiowym kręgosłupa bywa nie do zniesienia. Trening przedstawiony przez Monikę pozwoli ci zapobiec takim bólom lub jeśli wystąpiły, zniwelować je.

Trening na ból pleców w ciąży

What's your reaction?
Interesujące
19%
Pozytywne
25%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
38%
Trudne
0%
Łatwe
19%
About The Author
Monika Cywińska
Monika Cywińska
Monika Cywińska to mama 2,5 letniej Alicji i 5 miesięcznego Tymka. Od zawsze uprawiała sport. Jako nastolatka zdobywała medale w szermierce dziewcząt. Z wykształcenia jest biologiem, pasjonatką profilaktyki zdrowia człowieka. Gdy dowiedziała się, ze jest w ciąży, postanowiła rzucić pracę w biurze i zająć się trenowaniem innych ciężarnych mam. Od 3 lat prowadzi w Warszawie zajęcia wg. swojego autorskiego programu MAMAFIT - ĆWICZENIA DLA KOBIET W CIĄŻY I MAM MALUCHÓW. Owocem tych spotkań podczas wspólnych treningów jest stworzenie strony e-mamafit.pl oraz kursu internetowego DOMOWY TRENING DLA KOBIET W CIĄŻY – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DZIDZIUŚ. Strona powstała z potrzeby dzielenia się doświadczeniami z życia ćwiczącej mamy oraz wiedzą dotyczącą aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie. 
2 Comments
 • Marzena
  19/03/2016 at 22:05

  Dzień dobry,

  nie jest możliwe odlądznienie państw filmow na straonie. Wcześniej nie było żadnego problemu. Teraz wszystko jest zablokowanie. Niezależnie z jakiej przeglądarki podajmuję próbę odtworzenia, rezultat jest taki sam. Wydaje mi się, że na stonie jest jakiś błąd informatyczny.

  Z pozdrownieniami,
  Marzena

  PS. Na stonie brakuje rówienż adresu e-mail, na które można byłoby zgłaszać takiego rodzaju problemy

Leave a Response

*