Now Reading
Twój Bohater – kiedy fan spotyka idola
1

Twój Bohater – kiedy fan spotyka idola

Czy myślałaś kiedyś o tym jak to by było spotkać swojego idola? Na ulicy, na stacji kolejowej, gdzieś przypadkiem? Czy wystarczyłoby Ci odwagi, żeby go zaczepić? Pozdrowić? Zadać od dawna dręczące pytanie? Udałoby się pokonać nieśmiałość? Lub niepewność, że w prywatnej sytuacji idol może nie mieć czasu albo ochoty rozmawiać? Twój Bohater – kiedy fan spotyka idola.

Twój Bohater – kiedy fan spotyka idola

Od teraz możesz spokojnie spełnić swoje marzenie! Powstał portal internetowy TwójBohater.pl, gdzie idole – znane osobowości, sportowcy, artyści i ulubieńcy dzieci, czekają żeby porozmawiać ze swoimi fanami. Każdy z nich z fantastyczną historią swojego życia, spełniania swoich marzeń i pokonywania przeciwności losu, które swoją energią mogą oświetlić niejedno miasto.

To również pomysł na niecodzienny prezent dla bliskich na różne okazje – zawody dziecka, urodziny faceta, wychodząca za mąż przyjaciółka, Święta, czy okrągłej rocznica znajomych. Nie trzeba dłużej prześcigać się w szukaniu czegoś, czego jeszcze nie było i długo się będzie pamiętać.

Nie jest to relacja life, gdzie – jeśli masz szczęście – Twoje pytanie zostanie zadane pośród innych. Ale prawdziwie dedykowana rozmowa oko w oko, gdzie widzicie się nawzajem i nikt Wam nie przeszkadza. To Wasz czas, w przestrzeni do której tylko Wy macie dostęp. A na koniec – bonus: naganie rozmowy przesyłane na pamiątkę, żeby móc przeżywać te emocje jeszcze raz czy, jeśli chcecie, udostępnić znajomym. Można też zamówić samo nagranie od gwiazdy – spersonalizowane według Twoich wskazówek.

Jeśli chciałabyś zrobić komuś unikalną niespodziankę, naładować energią, dodać motywacji, zaskoczyć lub sama przeżyć te emocje wystarczy zamówić rozmowę. A jeśli Twojego idola nie ma jeszcze w bazie – portal postara się Was i tak skontaktować. Łatwe?

Zobaczcie jacy idole czekają już na rozmowę z Wami: http://twojbohater.pl/bohaterowie/

What's your reaction?
Interesujące
50%
Pozytywne
50%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie
1 Comments

Leave a Response

*