Now Reading
Twoje dziecko może osobiście porozmawiać z Mikołajem!
0

Twoje dziecko może osobiście porozmawiać z Mikołajem!

Już za moment Mikołajki, zaraz potem Święta… Zastanawiasz się jaki prezent będzie niepowtarzalny i nie zapomniany dla dziecka? Teraz Twoje dziecko może osobiście porozmawiać z Mikołajem! Czy to wystarczająca frajda? 

 

Twoje dziecko może osobiście porozmawiać z Mikołajem!

Czy macie pomysł na prezenty dla dzieciaków? Za każdym razem pragniemy je zaskoczyć, podarować coś wyjątkowego, nowego, coś co będą pamiętały cały rok. Tymczasem budzimy się w ostatniej chwili i nie zawsze udaje się zdobyć ten najlepszy prezent.

 

Mamy dla Was inspirację – prezent, którego jeszcze nie było! Zaskoczy dzieci, wywoła emocje i będzie pamiątką na długi czas: ROZMOWA NA ŻYWO… ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM. Tak! Taka prawdziwa, oko w oko. Nie trzeba specjalnie się szykować, ani nigdzie jechać – wystarczy o ustalonej godzinie usiąść przed komputerem czy tabletem i spotkać się ze Świętym Mikołajem. Na czym to wszystko polega? Nowe technologie dają nam ogromne możliwości. Pewna mama wpadła na pomysł, aby każdy z nas mógł spotkać się ze swoim bohaterem i porozmawiać o czym chce. W okresie świątecznym największym bohaterem jest Święty Mikołaj i co do tego nie ma wątpliwości.

Taką rozmowę otrzymujecie dodatkowo potem na pamiątkę i możecie ją przeżywać wciąż na nowo lub podzielić się nią z przyjaciółmi. A dziecko ma pamiątkę na całe życie. „Oto jak pierwszy raz spotkałem/am Świętego Mikołaja”.

Chociaż, jeśli mam być szczera to taki prezent dla męża czy żony również mógłby być wesołą alternatywą ;). Jak myślicie?

Przed rozmową możecie opowiedzieć Mikołajowi czy pociechy były grzeczne, o czym marzą lub do czego mógłby je trochę zmotywować. Bo postanowienia noworoczne ustalone z Mikołajem mają przecież magiczną moc…

Koszt takiej rozmowy to TYLKO 100 pln. 06.12 i 24.12 będzie droższa, w cenie 130 pln. Ale czy dziecięce marzenia mają cenę? 🙂

Czas szybko leci – nie czekajcie, usługa dostępna TYLKO W GRUDNIU, tutaj -> KLIK na: http://twojbohater.pl/bohater/swiety-mikolaj/

Niezapomniana rozmowa z Mikołajem. Już dziś Twoje dziecko może osobiście przekazać Mikołajowi o jaki prosi prezent pod choinkę! 

 Hohoho!

Zobaczcie same jak dzieci cieszą się ze spotkania z Mikołajem. A przeżywają jeszcze długo potem, o czym opowiadają dzwoniący po rozmowie rodzice.

 

 

A tak dzieciaczki śpiewają swojemu ukochanemu Świętemu Mikołajowi ;)))

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Karolina Jach
Karolina Jach
Mama Aleksandra, pomysłodawczyni i wydawca portalu mamawformie.pl Na pierwszym miejscu w pracy zawodowej stawia pomoc innym mamom. Jako mama stara się być na 100%. Wrodzony perfekcjonizm bywa męczący dlatego codzienna walka z ego stała się już rutyną.

Leave a Response

*