Now Reading
Ulubiony zabieg Madonny, czy warto? Czyli na co wydać pieniądze w BLACK FRIDAY!
1

Ulubiony zabieg Madonny, czy warto? Czyli na co wydać pieniądze w BLACK FRIDAY!

Infuzja tlenowa to absolutny hit wśród wielu gwiazd, bo dzięki niemu uzyskujemy tzw „efekt bankietowy”, czyli natychmiastowe WOW! Ulubiony zabieg Madonny, czy warto? Czyli na co wydać pieniądze w BLACK FRIDAY! Ja również go uwielbiam. Dlaczego? Bo to jeden z niewielu zabiegów, gdzie po wyjściu od kosmetyczki natychmiast widzę efekty. Moja cera faktycznie jest ładniejsza, bardziej rozświetlona i ma zdrowy koloryt.

 

Zabieg infuzji idealnie sprawdzi się przed Świętami, Sylwestrem czy inną ważną okazją. Co ważne, jest to zabieg bezinwazyjny, więc bezpieczny nawet w trakcie ciąży, nie ma do niego żadnych większych przeciwwskazań. To bardzo prosty zabieg, który polega na wtłaczaniu aktywnego tlenu pod skórę. Oprócz regeneracji i nawilżenia, tlen ze względu na swoje właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne doskonale łagodzi podrażnienia. Efekty zabiegu utrzymują się przez kilka tygodni!

Co istotne – zabieg jest przyjemny i relaksujący, więc oprócz samych efektów, to 1,5 h totalnego relaksu i odprężenia… czyli 2 w1:)

 

A teraz UWAGA, bo mamy dla Was niespodziankę:) Same możecie przekonać się jak działa zabieg Infuzji Tlenowej udając się  do Kliniki Urody Feniks. Z okazji Black Friday cena zabiegu to 255zł zamiast 320zł. Dodatkowo tego dnia dostaniecie 20% rabatu na nasze ukochane kosmetyki z linii MEDER i Hydrafacial!

 

Więcej o zabiegu Infuzji możecie poczytać tutaj -> KLIK

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
100%
Łatwe
0%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.
1 Comments

Leave a Response

*