Now Reading
Więc chodź pomaluj mój świat czyli kolorowe trendy w modzie dziecięcej
0

Więc chodź pomaluj mój świat czyli kolorowe trendy w modzie dziecięcej

Więc chodź pomaluj mój świat czyli kolorowe trendy w modzie dziecięcej. Nie macie już dość tego deszczu, pluchy i marazmu? My tak, więc optymistycznie spoglądamy na prognozy pogody i powoli przygotowujemy się na przyjście prawdziwej wiosny:) Myślicie, że tylko moda dla dorosłych ulega trendom? Nic bardziej mylnego! Zbliżają się słoneczne dni – czas wyjazdów, imprez w plenerze i hasania 24h 😉 W końcu każda z nas – mam, doskonale wie, że dzieci nie odpoczywają – one się ładują 😉 Co za tym idzie, czas pożegnać się ze swetrami, śniegowcami i odkurzyć wiosenną garderobę.

 

Więc chodź pomaluj mój świat czyli kolorowe trendy w modzie dziecięcej

Oto „must have” tego sezonu! Wygoda plus styl, czyli to co mamy lubią najbardziej.

 1. Kwiaty, boho i pastele to idealne zestawienie dla mamy i córki. Jesteśmy pewne że dodadzą uroku każdej, nawet tej najprostszej stylizacji 

2. W tym sezonie dalej rządzą baskinki! Sukienki, kurtki, bluzeczki – sprawdzą się w każdym wydaniu i z pewnością przypadną do gustu każdej „małej księżniczce”;-)

 

3. „Street fashion” czyli jeansy (rampery), tramki i kolorowe T-shirty to idealne zestawienie zarówno na co dzień, jak i wyjście do centrum handlowego czy kina. Kochamy ten styl, nasze redakcyjne dzieciaki również;-)

 

4. Lubicie eko ciuszki i 100% bawełny? My tak! I jesteśmy jak najbardziej za tym, żeby nasze pociechy nosiły to, co najlepsze <3

 

5. Odważne zestawienia wzorów i kolorów! Kto powiedział, że moda musi być nudna? Nie bójcie się zaszaleć i pozwólcie swoim dzieciom ponieść się fantazji:)

 

 

Trendy i moda to jedno, ale pamiętajcie też o wygodzie i jakości materiałów. Osobiście wspieramy nasze polskie marki i uważamy, że dzisiejsza oferta jest tak szeroka, że każda z nas znajdzie coś dla swoich pociech. No chyba że Twoje dziecko wstanie rano i oznajmi Ci: „Mamo, ja chcę koszulkę z Elmo jak walczy ze Star Wars”. He? Z pewnymi rzeczami nie wygrasz, taki urok bycia mamą;-)

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie
Mama w Formie
Mama w Formie! to sposób na sprawienie, by polskie Mamy były zdrowsze, a z benefitów odpowiedniego stylu życia korzystały także ich dzieci. Od pierwszych dni życia.

Leave a Response

*