Now Reading
Witajcie po drugiej stronie lustra, czyli w dziecięcej krainie magii
0

Witajcie po drugiej stronie lustra, czyli w dziecięcej krainie magii

 

DSC_0033Witajcie po drugiej stronie lustra, czyli w dziecięcej krainie magii. Monamoon to polska marka akcesoriów dla dzieci. Stworzyły ją dwie wspaniałe dziewczyny, które za cel przyjęły sobie połączenie jakości z nietuzinkowymi wzorami. W ich produktach czuć jest miłość i fakt, że celebrują dziecięcą wyobraźnię, wiarę że wszystko jest możliwe.

 

Kiedy poznałam dziewczyny na targach dziecięcych w Kielcach od razu zakochałam się w ich produktach i wiedziałam, że pasja którą włożyły w Monamoon, jest po prostu prawdziwa. Wiedziałam też, że chcę je ściągnąć na nasze targi, bo cenię ludzi, którzy zwracają uwagę na to jak, i z czego produkują. Mona Moon wybrała ekologiczne, hipoalergiczne tkaniny, zadbała też o jakość nici z których produkują. To ważne, bo dzięki temu masz pewność, że Twoje dzieciątko jest odpowiednio zadbane i tak bezpieczne, jak w ramionach mamy:)

 

Dziewczyny mówią o sobie:

„Monamoon to dziecięca radość życia, fantazja i ciekawość świata oraz rodzicielska świadomość i odpowiedzialność. Dlatego nasze bogate, autorskie wzory łączymy z doskonałymi materiałami, takimi jak algi oraz bambus, ekologicznymi przędzami i certyfikowanymi farbami. Głęboko wierzymy, że dzieci powinny mieć swobodę w definiowaniu swojej osobowości poprzez przedmioty jakimi są otaczane. Postanowiliśmy więc zaproponować rodzicom coś ciekawego, porywającego, angażującego, pozwalającego budować z dziećmi wspólne historie. Czegoś, co jest oczywiście także solidnie wykonane i godne zaufania.”

 

Mój Gabi zakochał się w ich pościeli z kosmosem! Przeczesałam cały internet, a okazuje się, że cały czas był pod moim nosem;-) Modne wzory boho czy azteckie, kolorowe kwiaty i pełna gama kolorów przeniesie Twoje dziecko do świata marzeń – zaufajcie mi:) Monamoon stworzyło również specjalną kolekcję z Anią Wendzikowską – mamą i dziennikarką, której produkty zachwyciły już setki dzieci i rodziców.

DSC_9886

 

W dobie miliona firm z takimi właśnie produktami, Monamoon zdecydowanie się wyróżnia. Dziewczyny będą z nami na targach 24.06. w Fun Park Digiloo, więc jeśli chcecie na własne oczy zobaczyć te cuda – zapraszamy! Ich produkty znajdziecie też na stronie: http://monamoon.eu/

What's your reaction?
Interesujące
100%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Dagmara Chmielewska
Dagmara Chmielewska
Absolwentka psychologii klinicznej na SWPS-ie. Obecnie zapracowana mama 2,5 letniego Gabrysia oraz przyszła mama jego 20 tygodniowego brata. Prywatnie temperamentna ekstrawertczka,w ciągłym biegu. Wielką radość sprawia mi czytanie książek oraz podróżowanie.

Leave a Response

*