Wszystkie ćwiczenia w ciąży

Ćwiczenia w ciąży – rozluźnianie mięśni Kegla po 38 tygodniu ciąży

Trener: Monika Grzesik Długość: Krótki Po trzydziestym ósmym tygodniu ciąży zaczynamy rozluźniać mięśnie dna miednicy. Do tego rodzaju ćwiczeń przyjmujemy pozycję na boku.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia w ciąży: Trymestr 2, trening 2

Trener: Edyta Litwiniuk Długość: Długi Kompletny, wzmacniający, od rozgrzewki aż po cooldown trening przygotowany według autorskiego programu Edyty Litwiniuk - Pregnicious Program.

Obejrzyj trening

Jak przyspieszyć poród

Trener: Monika Grzesik Długość: Krótki Zaprezentowane ćwiczenie jest bardzo pomocne każdej przyszłej mamie. Uelastycznienie mięśni dna miednicy pozwoli ci na mniej bolesny poród, przyspieszy go w pierwszej fazie i rozciągnie grupę mięśni przywodzących.

Obejrzyj trening

Ból kręgosłupa w ciąży – ćwiczenia na złagodzenie

Trener: Monika Grzesik Długość: Średni Dzięki temu zestawowi ćwiczeń, który wzmacnia cały tułów, mięśnie przykręgosłupowe, skośne i poprzeczny brzucha uzyskasz prawidłową postawę i unikniesz bóli kręgosłupa w trakcie ciąży.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia – Fitness w ciąży, trymestr 2

Trener: Patrycja Olejarczyk Długość: Długi Ten trening trwa 40 minut. To z jednej strony łagodne obciążenia, z drugiej - zestaw skutecznych ćwiczeń dla ciężarnych, dzięki którym przyszłe Mamy utrzymają idealną formę.

Obejrzyj trening
Ćwieczenia w ciąży 1 trymestr

Ćwieczenia w ciąży 1 trymestr – brzuch

Jakie ćwiczenia na mięśnie brzucha można wykonywać w pierwszym trymestrze ciąży? Czy jest możliwe kontynuowanie dotychczasowych treningów? Mamy, które dobrze znoszą pierwsze tygodnie ciąży często zadają sobie to pytanie. Sprawdź jak jest naprawdę.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia Moniki Cywińskiej z dzieckiem – Wtorek

Trener: Monika Cywińska Długość: Długi Już wiesz, że ćwiczenia z dzieckiem mogą być przyjemne i są możliwe! Możliwe jest także wykonanie całego, godzinnego treningu. Sprawdź jak to zrobić!

Obejrzyj trening

Ćwiczenia w ciąży: Pilates w trymestrze 3

Trener: Monika Grzesik Długość: Długi Trening metody pilates układa się w dopasowany do Twojego stanu zestaw ćwiczeń. Począwszy od rozgrzewki, poprzez ćwiczenia na stojąco i leżąco, skończywszy na rozciąganiu najważniejszych mięśni w pozycji leżącej, cały wysiłek prowadzi do znacznego poprawienia formy przyszłej Mamy.

Obejrzyj trening

Obrzęk nóg w ciąży – sprawdzony sposób

Trener: Monika Grzesik Długość: Krótki Problem, z którym boryka się każda ciężarna. Obrzęk nóg. Przedstawiamy prosty sposób radzenia sobie i unikania go. To ćwiczenie zmieni twoje życie!

Obejrzyj trening

Ćwiczenia Moniki Cywińskiej z dzieckiem – Środa

Trener: Monika Cywińska Długość: Długi Bravo! Jesteś w połowie programu tygodniowego dla młodych mam Moniki Cywińskiej! Już wiesz, że ćwiczenia z dzieckiem są możliwe.

Obejrzyj trening

Trening na ból pleców w ciąży

Trening na ból pleców w ciąży, pozwoli ci zapobiec bólom lub jeśli wystąpiły, zniwelować je.

Obejrzyj trening

Trening górnych partii ciała – wzmacnianie rąk i barków 2

Trener: Patrycja Olejarczyk Długość: Krótki Ćwiczenia na górne partie ciała, polecane szczególnie kobietom w ciąży, jak i tym, które już są po porodzie.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia w ciąży: ćwiczenia z piłką w trymestrze 2

Trener: Monika Grzesik Długość: Średni Ten 30-minutowy trening z piłką jest idealnie dopasowany do potrzeb drugiego trymestru, nie obciąża nadmiernie i jednocześnie przygotowuje do porodu. Dzięki niemu przyszła Mama zachowa formę w trakcie i po ciąży.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia na karmienie piersią – zacznij w ciąży, kontynuuj po porodzie

Trener: Patrycja Olejarczyk Długość: Krótki Warto je zacząć jeszcze w ciąży, bo świetnie wzmacniają mięśnie podtrzymujące biust - i kontynuować po, by przeciwdziałać niektórym niekorzystnym wpływom karmienia na piersi.

Obejrzyj trening

Trening górnych partii ciała – wzmacnianie rąk i barków

Trener: Patrycja Olejarczyk Długość: Krótki Dzięki specjalnie opracowanemu treningowi, ćwiczenia są bezpieczne i dostosowane do każdego trymestru ciąży. Ponadto możesz wykonywać je również po porodzie, aby spokojnie wejść w nowy tryb treningów.

Obejrzyj trening

Rozgrzewka przed ćwiczeniami w ciąży. Patrycja

Trener: Patrycja Olejarczyk Długość: Krótki Jeśli ćwiczysz w ciąży, powinnaś zacząć każdy trening wzmacniający od rozgrzewki. Nigdy jej nie pomijaj.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia w ciąży: Trymestr 3, trening 1

Trener: Edyta Litwiniuk Długość: Długi Jeden z trzech indywidualnych treningów dla trzeciego trymestru, prowadzony według autorskiego programu Edyty Litwiniuk - Pregnicious Program.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia w ciąży: Trymestr 3, trening 2

Trener: Edyta Litwiniuk Długość: Długi Trening prowadzony według autorskiego programu Edyty Litwiniuk - Pregnicious Program. Możesz przeplatać go z innymi treningami stworzonymi dla trzeciego trymestru.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia wzmacniające pośladki – ćwiczenia w ciąży i po porodzie

Trener: Patrycja Olejarczyk Długość: Krótki Szczególnie dobrze dopasowane ćwiczenia dla przyszłych mam – kobiet w ciąży – oraz po porodzie, których celem jest budowanie jędrnych i smukłych pośladków.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia Moniki Cywińskiej z dzieckiem – Poniedziałek

Trener: Monika Cywińska Długość: Pługi Chcesz ćwiczyć po porodzie, ale nie wiesz jak robić to z małym dzieckiem? Nic prostszego! Monika Cywińska, mama dwójki dzieci pokazuje jak okiełznać dziecko i wykonać trening.

Obejrzyj trening

Pilates w ciąży

Trener: Agata Golenda Długość: Średnia Przygotowane ćwiczenia odciążają odcinek lędźwiowy i cały kręgosłup, pomagają wzmocnić obręcz barkową, co jest świetnym przygotowaniem do opieki nad dzieckiem.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia w ciąży: Trymestr 2, trening 3

Trener: Edyta Litwiniuk Długość: Długi Trening wzmacniający przygotowany specjalnie na drugi trymestr ciąży, według autorskiego programu Edyty Litwiniuk - Pregnicious Program.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia w ciąży: Trymestr 2, trening 1

Trener: Edyta Litwiniuk Długość: Długi Wzmacniający, pełen trening przygotowany specjalnie dla drugiego trymestru ciąży według autorskiego programu Edyty Litwiniuk - Pregnicious Program.

Obejrzyj trening

Sesja relaksacyjna dla Mam

Trener: Patrycja Olejarczyk Długość: Krótki Znajdź codziennie cztery minuty, zamknij oczy i wejdź w głąb siebie. Zapomnij o zmartwieniach i nerwach. Skup się na sobie i dziecku.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia – Fitness w ciąży, trymestr 3

Trener: Patrycja Olejarczyk Długość: Długi Trening układa się w dopasowany do Twojego stanu zestaw ćwiczeń. Począwszy od rozgrzewki, poprzez ćwiczenia na dopasowanej do wagi i wzrostu piłce treningowej z małym obciążeniem rąk, skończywszy na rozciąganiu najważniejszych mięśni w pozycji leżącej, cały wysiłek prowadzi do kilkuminutowej medytacji, proponowanej przez Patrycję na koniec.

Obejrzyj trening

Trening pośladków – trening na pośladki dla kobiet w ciąży i po porodzie

Trener: Patrycja Olejarczyk Czas: Krótki Celem jest budowanie jędrnych i smukłych pośladków. Dzięki specjalnie opracowanemu treningowi, ćwiczenia są bezpieczne i dostosowane do każdego trymestru ciąży.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia Moniki Cywińskiej z dzieckiem – piątek

Trener: Monika Cywińska Długość: Długi Piątkowy trening jest nieco krótszy (niecałe 50 minut). Nie może Ci zabraknąć motywacji dzisiaj! Przed Tobą przerwa, atrakcje soboty i niedzieli.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia z dzieckiem. Program Moniki Cywińskiej – Czwartek

Trener: Monika Cywińska Długość: Długi To przedostatni trening w tym tygodniu! Ćwiczenia po ciąży, z dzieckiem, prowadzone przez Monikę Cywińską to skuteczny sposób na powrót do formy sprzed ciąży.

Obejrzyj trening

Jak pozbyć się bólu w odcinku lędźwiowym w ciąży ĆWICZENIA [WIDEO]

Ćwiczenia na złagodzenie bóli w odcinku krzyżowym kręgosłupa podczas ciąży to idealny zestaw, który pomoże uzyskać ci nową jakość noszenia ciąży. Większość z nas, z wyjątkiem wyjątkowych szczęściar nie boryka się z bólami odcinka lędźwiowego podczas ciąży. Okazuje się jednak, że jest to spory problem, z którym wydaje nam się trudno jest sobie radzić. Monika przedstawiam nam zestaw ćwiczeń, który skutecznie zwalcza bóle odcinka lędźwiowego kręgosłupa podczas ciąży.

Obejrzyj trening

Trening mięśni ud – wideo ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie

Trener: Patrycja Olejarczyk Długość: Krótki Doświadczona w pracy z mamami instruktorka fitness proponuje krótki, ale skuteczny sposób na silne mięśnie ud.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia w ciąży: Pilates w trymestrze 2

Trener: Monika Grzesik Długość: Średni Pełny trening metodą Pilates poprawi twoją kondycję, samopoczucie, wzmocni i przygotuje do porodu. Dzięki tym ćwiczeniom szybciej wrócisz do formy a ciąża będzie mniejszym ciężarem.

Obejrzyj trening

Trening na mięśnie brzucha po połogu

Brzuch jest jednym z najbardziej osłabionych części ciała po porodzie. Mięśnie i skóra rozciągają się w trakcie ciąży. Mięśnie są osłabione, jednak nic straconego. Wszystko można odrobić! Piękny i mocny brzuch po porodzie? Tak to możliwe! Z tym treningiem efekty zobaczysz już po tygodniu! Zakończyłaś połóg? Nie czekaj! Wzmacniaj mięśnie brzucha!

Obejrzyj trening

Jak przygotować się do porodu naturalnego?

Trener: Monika Grzesik Długość: Krótki Jeśli jesteś już po trzydziestym ósmym tygodniu ciąży, warto zacząć się przygotowywać się do porodu rozciągając mięśnie przywodzące ud.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia w ciąży – rozciąganie.

Trener: Monika Grzesik Długość: Krótki Rozciąganie to po rozgrzewce drugi element treningu, który nie może być pominięty. Każda aktywność fizyczna, zwłaszcza ćwiczenia w ciąży, wymagają odpowiedniego wygaszenia.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia w ciąży: ćwiczenia z piłką w trymestrze 3 trzecim

Trener: Monika Grzesik Długość: Średni Ten 30-minutowy trening z piłką jest idealnie dopasowany do potrzeb trzeciego trymestru, nie obciąża nadmiernie a jednocześnie przygotowuje do porodu. Dzięki niemu przyszła Mama zachowa formę w trakcie i po ciąży.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia w ciąży, Trymestr 3, trening 3

Trener: Edyta Litwiniuk Metoda: Pregnicious Progrnam Długość: Długi Trening wzmacniający fitness prowadzony według autorskiego programu Edyty Litwiniuk - Pregnicious Program.

Obejrzyj trening

Rozgrzewka przed ćwiczeniami w ciąży. Patrycja 2

Trener: Patrycja Olejarczyk Długość: Krótki Każde ćwiczenia w ciąży, każdy trening wzmacniający powinien być poprzedzony rozgrzewką, której nie wolno pod żadnym pozorem pomijać.

Obejrzyj trening

Ćwiczenia w ciąży – wzmacniane mięśni Kegla, do 38. tygodnia i w połogu

Trener: Monika Grzesik Długość: Krótki Są dwa typy ćwiczeń ćwiczeń na mięśnie Kegla (mięśnie dna miednicy). Do trzydziestego ósmego tygodnia ciąży oraz w czasie połogu, należy te mięśnie wzmacniać.

Obejrzyj trening

Częste skurcze łydek w ciąży

Trener: Monika Grzesik Długość: Krótki Częste skurcze łydek w ciąży to nieprzyjemna i męczoca dolegliwość. Poza suplementacją możesz radzić sobie z nimi wykonują dwa bardzo proste ćwiczenia.

Obejrzyj trening