Now Reading
Wymarzona impreza na wyciągnięcie ręki, czyli kto stał za urodzinami Gabrysia
0

Wymarzona impreza na wyciągnięcie ręki, czyli kto stał za urodzinami Gabrysia

Doskonale pamiętam moment przed pierwszymi planowanymi urodzinami Aleksandra. To było prawdziwe wyzwanie. Oczywiście nie oznacza to, że każde następne nim nie są… Jestem tym typem mamy, która ogarnia wszystko na ostatnią chwilę. Co oznacza sporo stresu i rzeczy, które wiem, że powinny być lepiej zorganizowane. Moja awersja do organizowania imprez nie kończy się na urodzinach rzecz jasna. Przyznam, że nigdy nie zaczęłam planować ślubu, chyba właśnie z tego powodu, uwierzycie? Nie? A jednak. Jeśli chcecie sobie wyobrazić człowieka, który nie cierpi planowania i organizowania imprez (wszystkich) to jestem ja!

Znalazłyśmy Izę, która zmieniła nasze życie!

Z podziwem patrzyłam na Dagmarę, kiedy wyszukiwała opcji na urodziny Gabrysia. Normalnie szacun Matka! To za co jestem jej wdzięczna to fakt, że znalazła osobę, która zmieniła nasze życie na zawsze!

Izabela, bo o niej mowa to właścicielka firmy eventowej Okiem Żony i Matki. Zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju imprez. Poczynając od urodzin dla dzieci, poprzez chrzciny, komunie i… śluby! Izabela jest wedding planerem, co oznacza, że naprawdę zna się na rzeczy! Urodziny Gabrysia zostały zorganizowane w bajeczny sposób. Dekoracje, idealnie dobrane do tematyki sali, czyli kosmicznej. Delikatne chmurki, pastelowe kolory, wszystko ze smakiem, perfekcyjnie wykonane, minimalistycznie, ale ciekawie i w dziecięcym klimacie. Naprawdę byłam pod wrażeniem.

Wymarzona impreza na wyciągnięcie ręki, czyli kto stał za urodzinami Gabrysia

Czym jeszcze zajmuje się Izabela Ogrodnicka spytałam z ciekawością tuż po imprezie.

Okazało się, że jedną z bardo ciekawych opcji jakie Izabela ma w swojej ofercie jest Gender Reveal Party. Okiem Żony i Matki, jest pierwszą agencją eventową, która organizuje tego typu imprezy! Co to takiego? Jest to impreza, na której przyszli rodzice informują rodzinę i przyjaciół o płci swojego jeszcze nie narodzonego dziecka. Opcji na poinformowanie o płci dziecka Izabela ma kilka, są nimi między innymi:

  • tort, który z pozoru wygląda niewinnie, jednak po rozkrojeniu goście dowiadują się czy ma on kolor różowy czy niebieski
  • magiczne pudełko, z którego po otwarciu wyskakują balony z helem w kolorze różu lub niebieskie
  • przebijanie balona, który w środku ma konfetti w jednym z dwóch kolorów
  • rozpylanie sprayu w kolorze chłopięcym lub dziewczęcym (to zabawa w ogrodzie)

i wiele innych kreatywnych pomysłów.

Kiedy już nasi przyjaciele i rodzina poznają płeć dziecka, nadchodzi czas na Baby Shower. Opcji na tę imprezę jest wiele, wszystkie znajdziecie tutaj KLIK. Czego nie może natomiast zabraknąć na prawdziwym baby shower to tort z pampersów! Oczywiście jest on do zamówienia u Izabeli. Torty są wykonane starannie i wyglądają bajecznie. Piękny i naprawdę przydatny prezent dla każdej młodej mamy! Must have na baby shower.

Kolejnymi imprezami są chrzciny, urodziny, komunie lub ślub :).

Co jest bardzo ważne i atrakcyjne w ofercie Okiem Żony i Matki to fakt, że wszystkie motywy i materiały tworzone są we współpracy z grafikiem. Zaproszenia drukowane są na papierze czerpanym, na którym wyjątkowe wzory wyglądają wspaniale. Każdy motyw zaprojektowany jest specjalnie dla firmy Izabeli i może być także odpowiednio spersonalizowany. Dostępne motywy urodzinowe to: chmurkowe, jednorożcowe, kaktusowe, leśne oraz tropikalne. Jeśli jednak Twoje dziecko jest fanem jednej z bajkowych postaci to żaden problem. Izabela wraz z zespołem zaprojektują dekoracje, które zadowolą najbardziej wymagających fanów.

Zapewne zastanawiacie się jakie są opcje na współpracę z Izabelą. Na szczęście nie trzeba mieszkać w Warszawie, aby pozwolić sobie na bajkowo zorganizowaną imprezę. Możesz zamówić gotowy zestaw i otrzymać go w pięknym pudełku. Wszystkie dekoracje znajdą się w jednej paczce, którą wystarczy rozpakować, rozłożyć i rozwiesić :). Nic prostszego, prawda?

Poza takimi „łatwymi” imprezami jak baby shower, gender reveal party czy urodziny możesz zamówić u Izabeli organizację ślubu…

Wszystko to i więcej znajdziesz na stronie Okiem Żony i Matki KLIK!

Po udanych urodzinach, porozmawiałam chwilę z Izabelą, także możecie ją bliżej poznać na filmie ;).

A dodatkowo! Na haslo MAMAWFORMIE10 jest 10% rabatu do końca wakacji, czyli do 31.08.2018- na wszystko! Polecamy!

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Karolina Jach
Karolina Jach
Mama Aleksandra, pomysłodawczyni i wydawca portalu mamawformie.pl Na pierwszym miejscu w pracy zawodowej stawia pomoc innym mamom. Jako mama stara się być na 100%. Wrodzony perfekcjonizm bywa męczący dlatego codzienna walka z ego stała się już rutyną.

Leave a Response

*