Now Reading
Zapper – pogromca bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów!
0

Zapper – pogromca bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów!

Zapper - pogromca bakterii, wirusow, grzybow i pasozytow!Zapper, jest to urządzenie wymyślone przez Dr Huldy Clark. Szczegółowy opis wszystkich jego walorów znajdziemy w książce „Kuracja Życia” –napisanej przez autorkę urządzenia.

Najkrócej mówiąc – jest to super antybiotyk o wszechstronnym działaniu – bez działań ubocznych. Wykorzystuje prąd {bateria 9V] o niskim napięciu i wysokiej częstotliwości.

Ta częstotliwość od 80 -475 kHz  jest zupełnie nieodczuwalna przez komórki  naszego organizmu [1520-9460 kHz] niszczy natomiast [rozrywa błony komórkowe]:bakterii, wirusów, pleśni a także robaków takich jak tasiemce,przywry,nicienie,owsiki,tęgoryjce i inne pasożyty.Dzieje się to bez stosowania leków i antybiotyków. Dzięki zastosowaniu zapperingu dzieje się w naszym organizmie wiele dobrego; poprawia się krążenie krwi,podnosi się bariera immunologiczna,poprawia się metabolizm –stajemy się po prostu zdrowsi.

Jest to metoda zbadana i przetestowana klinicznie. Cóż więcej trzeba?

Pamiętać jednak należy, że po kuracji „trupy” tych zniszczonych mikroorganizmów zostają w naszym ciele i dobrze jest się z tego świństwa oczyścić. Należy dużo pić ciepłej wody[2l +] i stosować dietę odkwaszająco – oczyszczającą. Warto też odbudować florę bakteryjną na przykłas probiotykami firmy „Swanson” [(16 szczepów) -m0żna im zaufać] lub kiszonkami [ogórki,kapusta]

Nie należy tej kuracji stosować w przypadku ciąży,kłopotów sercowych [rozrusznik] a także zaleca się dużą ostrożność w przypadku małych dzieci.

ZAPPER ma również inną funkcję, reaktywuje nasze białe krwinki, aby mogły walczyć z patogenami na własną rękę.

Dorośli zaleca się stosowanie zapperingu przez pięć dni. I tutaj UWAGA: jeśli masz sporo toksyn lub infekcja jest już zaawansowana możesz czuć osłabienie takie jak przy każdej detoksykacji organizmu, czyli: bóle głowy, mięśni, łamanie w kościach. Należy wówczas pić bardzo dużo wody, najlepiej ciepłej, przegotowanej.

Dzieci – zachowując szczególną ostrożność i obserwację max trzy dni. Efekty oczyszczania mogą być takie same jak u dorosłych.

Zapper możesz kupić przez internet tutaj, lub szukać sklepów stacjonarnych.

What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
0%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Mama w Formie

Leave a Response

*