Now Reading
Co by tu zbroić? czyli weź sprawy w swoje ręce!
1

24

Zamiast narzekać, że w Twoim otoczeniu nie ma ciekawych imprez dla matek i dzieci, zorganizuj je sama! Oto przesłanie tego tekstu. Ja – matka samotnie wychowująca wszędobylskiego 2-latka, oprócz tego, że staram się pracować i zarabiać na nasze barwne życie, zajęłam się organizacją eventów. Na razie nie zarabiam na tym pieniędzy. Zyskuję coś dużo cenniejszego. Widzę zapał i energię osób, które decydują się wziąć udział w naszych party, a sama każdy event kończę ze zdwojoną motywacją na kolejne.

2

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że organizacja jakiejkolwiek imprezy dla całych rodzin, w tym dla kobiet w ciąży i małych dzieci to spore przedsięwzięcie logistyczne. Dlatego otaczam się odważnymi i pomysłowymi ludźmi, z którymi mamy podobne wyczucie stylu i szanujemy się wzajemnie. Gdy poznałam Basię i Darka z Hangloose w Olsztynie, nie wiedziałam jak bardzo zmieni się mój extremamowy żywot. Już 3 tygodnie po naszym pierwszym spotkaniu, wystartowaliśmy z HANGLOOSE & EXTREMAMA PARTY. Podaję to jako przykład udanej synergii i skuteczności hasła „chcieć, to móc”. Każda matka znajdzie wśród znajomych ekipę, z którą łączą ją wizje i zainteresowania. Tak właśnie jest w naszym przypadku.

5

2-kopia

Jako matka, której „wciąż mało”, uzależniona od adrenaliny i aktywności fizycznej, wiem, że moje życie bez sportu, jest smutne i szare. Chcę żyć po swojemu i zarażać pozytywną energią mojego syna. Jeśli przy okazji zmotywuję do działania innych ludzi – CUDOWNIE! Dlatego takie właśnie są moje imprezy – aktywne, wesołe, na luzie.

15

7

Po pierwsze – zastanów się, czego Ci brakuje, żeby być mamą w formie, żeby uśmiechać się każdego ranka z satysfakcją. To pomoże określić profil eventu, który stworzysz i zorganizujesz. W moim przypadku chodziło o ekstremalne sporty wodne, a konkretnie o wakeboard. Dopiero po chwili do deskowych dyscyplin sportu doszły Zumba Fitness i rugby jako aktywności doskonałe dla całych rodzin i ludzi niemal w każdym wieku.
10

WsteczStrona 1 / 2Dalej
What's your reaction?
Interesujące
0%
Pozytywne
100%
Ważne
0%
Zaskakujące
0%
Niezbędne
0%
Trudne
0%
Łatwe
0%
About The Author
Lidia Piechota
Lidia Piechota
po pierwsze mama Zachariasza. Po kolejne dziennikarka, prezenterka telewizyjna, blogerka, vlogerka. Radość i satysfakcję daje jej dzielenie się swoimi pomysłami i opowieściami z życia aktywnej mamy nie znającej zwrotu "nie da się". Stworzyła pierwszego w Polsce vloga o ciąży i małym dziecku filmując każdy tydzień z tego okresu dla portalu siostraania.pl. Jako telewizyjny "zwierzak" i Ambasador Polskiej Turystyki promowała Polskę na pokładzie żaglowca Fryderyk Chopin, uczestniczyła w największych medialnych konferencjach w Republice Południowej Afryki i Szwajcarii, podróżowała po Polsce realizując programy dla Telewizji Polskiej. Teraz w każdą podróż zabiera swojego syna, a relacje z tych wypraw chętnie opisuje m.in. na blogu lidiapiechota.pl. Uwielbia pływać na wakeboardzie i jeździć na snowboardzie.
1 Comments

Leave a Response

*